УкраїнаМАГАТЕ підтвердило відключення блоку на Південноукраїнській АЕС минулого тижня

МАГАТЕ підтвердило відключення блоку на Південноукраїнській АЕС минулого тижня

Міжнародне агентство з атомної енергії підтвердило відключення енергоблока на Південноукраїнській АЕС минулого тижня через проблему з трансформатором.

Про це повідомляє пресслужба МАГАТЕ.

«Минулого тижня команда МАГАТЕ на Південноукраїнській АЕС повідомила, що її енергоблок №2 був тимчасово відключений після спрацьовування електричних захистів через проблему з трансформатором у відкритому розподільчому пристрої 330 кВ, розташованому за межами майданчика АЕС», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в результаті короткого замикання сталося пошкодження керамічного ізолятора, що призвело до витоку масла, яке загорілося від електричної дуги.

Після відновлення електричного з’єднання реактор був перезапущений і почав постачати електроенергію в мережу приблизно через 17 годин, вийшовши на повну потужність трохи більше ніж через 24 години після зупинки, повідомляє МАГАТЕ.

Нагадаємо, ДТЕК втратив 90% генерації через обстріли, але планує повернути більшість до жовтня

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc