Регіон РівнеЧерез аварію мешканці однієї вулиці у Рівному залишилися без води

Через аварію мешканці однієї вулиці у Рівному залишилися без води

Сьогодні 12 липня мешканці однієї вулиці у Рівному залишилися без води. Причина – фахівці проводять аварійно-ремонтні роботи на водопроводі.

Як зазначили у прес-службі «Рівнеоблводоканал», воду вимкнули у будинках на вулиці Вінницькій.

Водопостачання відновлять одразу після завершення аварійних робіт. Традиційно буде організовано підвіз питної води.

Нагадаємо, ми повідомляли раніше, у які години сьогодні люди на Рівненщині будуть без світла

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc