Регіон РівнеРівненщина уклала Меморандум про співпрацю з іншою областю

Рівненщина уклала Меморандум про співпрацю з іншою областю

Рівненська та Хмельницька обласні ради уклали Меморандум про міжрегіональну співпрацю. 

Про це інформує Андрій Карауш.

Що це означає? Області-сусіди мають взаємну зацікавленість у подальшому поглибленні, зміцненні та поширенні економічного, науково-технічного і культурного співробітництва. Усе – за принципом рівноправності та взаємної вигоди.

Сторони розвиватимуть співробітництво в таких галузях:

  • місцеве самоврядування;
  • екологія та охорона навколишнього природного середовища;
  • освіта, наука, культура та охорона здоров’я;
  • фізична культура та спорт;
  • соціальний захист населення, зокрема й забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб;
  • інвестиції та розвиток ділової активності, зокрема з питань спільного залучення міжнародної технічної допомоги.

“Меморандум активізує співпрацю між нами як областями-сусідами, у нас є спільні проблемні питання, до прикладу, в громадах, які знаходяться біля адмінмежі. Зокрема, це питання функціонування Хмельницької АЕС та добудові блоків на ній”, – зазначив Андрій Карауш.

Це друга така угода для Рівненщини, меморандум кілька років тому підписаний із Волинською облрадою.

Нагадаємо, Рада розгляне скасування переведення годинників.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc